CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

5/08/2009

Carousel park

Sveiki visi, gan ilgą laiką buvau dingusi, tad prisikaupė visai nemažai rašliavos, o svarbiausiai – vaizdų. Iš jų ir bus galima pamatyti, kodėl taip ilgai čia nesilankiau;)

Taigi pirmasis – Vytauto parko Karuselių atidarymas.

Viena draugė sugalvojo surengti šventę Kauno Vytauto karuselių parke. Tiems, kurie jame nesilankę, turiu pastebėti, tai vienintelis tikras karuselių parkas Lietuvoje, skaičiuojantis nežinia kelintą dešimtį. Apie tai galima spręsti vien iš to, kad tiek aš, tiek mano mama, tiek močiutė prisimena spalvingas akimirkas jame ir tikėkimės, dar ir mano vaikai pajus tikrų karuselių džiaugsmą!

Ši šventė vyko nebereikalo, jos metu buvo filmuojamas dokumentinis filmas, jis neužilgo jau turėtų išvysti dienos šviesą ( galiu išduoti tik tiek, kad mačiau pirmuosius kadrus ir man neišpasakytai patiko!!!) Prižadu būtinai jį pristatyt savo bloge!!

0 šiai dienai trupučiukas mano dokumentikos iš šventės:)

---------------------------------


Hello all! Since I've been gone, I have some things to say to you, and what is the most important - to show to you. This will explain why I have not been writing for some time :)

So the first one - The opening of the carousels in Vytautas' park.

One of my friends got an idea to arrange a party in Carousel park of Vytautas. For those who've never been there - it is the only true carousel park in Lithuania, counting its not-the-first decade of existence. The fact that me, my mother and even my grandmother remembers the joyful moments spent at it makes me say that. I hope that my children will also get to enjoy the true carousels J

The reason for this party was the shooting of one documentary, which will come to daylight pretty soon (all I can say about it is that I saw some of the first shoots and I liked them very much!!!) I promise to introduce it here on my blog!!

I took my camera with me, so here are some moments from the party:
a little map ( how to find)

12 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...
Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.
Anonimiškas rašė...

Oi, o aš net ir nežinojau, kad Kaune yra karuselių parkas... Ten tikros karuselės, tokios senoviškos, su arkliukais ir pan.? Ne tokios baisios, kaip dabar kad būna visokiuose atrakcionų parkuose?
Apšvieskite prašom tamsuolę, kuriam čia Kaune gale visa tai galima rasti? :) Ar jis dirba savaitgaliais? :)
... kai pradėjau apie tas karuseles svajot, tai ir negaliu nustot... :D

Juste rašė...

O jis užsislapstęs gan tarp medžių:)
bandau nupasakot, kur randas.
Jeigu einant nuo Laisvės alėjos pusės, tai reikia dar praeit Soborą, tiesiai tiesiai tiesiai, kirst nemažą gatvę ir dar tiesiai. Jau ties ta kertama gatve pamatysit kalną priešais, o kai priesit, bus virtinė laiptų į viršų, tad kopkite jais ir užkopę pamatysit ryškias karuseles.
Kitas būdas ten patekti, tai užkilti į Parodos kalną ir iškart sukti į dešinę, ten už kelių metrų pamatysite Karuseles taip pat:)
įdėsiu mini žemėlapį:)
Jos veikia ir savaitgaliais, su vaikais smagu ten apsilankyt, žmonių dažniausiai nedaug, ramu pušų apsuptyje. Karuselės tai tokios visiškai senovinės, yra ir arkliukai su kitais gyvunėliais, besisukantys ratu patiems mažiausiams, dar yra Lašelis, greitai įsukantis ratu, Laiveliai - tokie, kur reikia įsisiūbuoti patiems, Saulytė- mini apžvalgos ratas, mašinėlės - pavairuoti uždaroj zonoj, batutas, veidrodžių kambarys ir Orbita patiems dideliausiams, aš pati ant jos klykauju, nes baisiai aukščio bijau:D dar su vaikais smagu nueit į Zoologijos sodą, dar viena unikali Kauno vieta, reikia tik pereit Ąžuolyno parką, ir atsidursit prie žvėrelių gyvenvetės. Ir dar, jeigu atvažiuojat į Kauną, reikia būtinai aplankyt antikvarinę, vis dar veikiančią spurginę, esančią Laisvės alėjos viduryje, priešais senąjį knygyną:)

Yet rašė...

Hi there! Thanks for stopping by our blog (me and my sister)and wishing me great things for my final exams! I also just LOVE these pictures. Wonderful!

Rūta Elzė rašė...

as uzaugau netoli jo :) tai azuolynas ir visos artimos vietos buvo kaip reikiant isvaikstinetos :)

Augustė rašė...

Rudenį Vytauto parkas tiesiog dieviškas.:) Iš vis... ten tokia miela širdžiai vieta.:) O dar rudenį ten labai gražiai atrodo vidury parko esantis neveikiantis betninis fontanas, kuris būna pilnas lapų. Žodžiu, man ten mieliausias Kauno parkas.:)

Augustė rašė...

*betoninis

Juste rašė...

Elze,
turėjo būti smagu ten augti:)Aš netoli tos vietos mokinausi, prie Kauko laiptų, tai tos vietos irgi išbaikštinėtos. Grožis ten tiek rudenį tiek pavasarį, kai saulės spinduliniai vakariniai nutvieskia medžius.
Auguste, aga, žinau tą fontanėlį, šykart jis buvo paverstas scena:D

Anonimiškas rašė...

LAbai ačiū už paaiškinimus ir planelį! Reiks dabar prisiruošt į Kauną būtiniausiai, nes beveik sapnuoju tas karuseles :)

Dawn of LaTouchables rašė...

It looks like you had a lot of fun, Juste! Lovely photos of lovely-looking people!...:-)

marginalijos rašė...

Oho, ir aš nežinojau apie tą karuselių parką :) Smagios nuotraukos, tik kyla klausimas - o kur karuselės?? :D Šiaip tai patinka portretai, nuotaikingi, šelmiški :) Tik gal nelabai patiko, kad visur kartojasi tas pakreipimas kampu.

Ir aš darbuose.. Visai nėra kada po internetą landžiot :)

Juste rašė...

Karuselės bus filme:) Jau sumontuotas badomasis variantas, uch, kaip laukiu oficialaus!!:) O aš buvau atsakinga už making off'ą, tai ir kadruose ti žmonės:D
o taip, man tai irgi atšilus orams ypač nebėra laiko inernetui, o gal ir noro. Laukiu savaitgalio, gal vėl daugiau sauyžlytės išlys:)